Logo Szkoły Podstawowej w Silnie

SP w Silnie świętowała 55 rocznicę wybudowania swej siedziby

Ocena 0/5
Zdjęcie budynku szkoły z zewnątrz

17 października 2024 roku społeczność Szkoły Podstawowej w Silnie uroczyście obchodziła 55 rocznicę wybudowania aktualnej siedziby. Dokonali tego w czynie społecznym wiosną 1969 uczniowie Zespołu Szkół Budowlanych im. J. Gagarina w Bydgoszczy. Budynek powstał w ciągu 6 tygodni.
Uroczystości rozpoczęliśmy mszą święta w kościele parafialnym w Silnie. Później był program artystyczny i przemowy pani Dyrektor oraz gości. No i jak na każdych „urodzinach” nie zabrakło również pysznego tortu dla wszystkich gości i społeczności szkolnej.

Fotorelacja z tego wydarzenia znajduje się na naszym profilu FB

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności